Naklejki adresowe https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/9-naklejki-adresowe Drukarnia Booklet Wszystko o infoliniach

Projektując pylony należy dbać pod uwagę różne kwestie związane z gabarytami. Występują one w różnych rozmiarach i jako takie nadają się do montażu w różnych warunkach.

Firmy zajmujące się produkcją oraz instalowaniem pylonów najczęściej są przygotowane na bazie gotowych szablonów. Szablony te mają różną rozpiętość pod względem wysokości, szerokości oraz kształtów.

Większość klientów decyduje się na którąś z sugerowanych opcji, ale nie jest to konieczne. Można zamówić pylon o indywidualnych cechach, choć i tutaj istnieją ograniczenia.

Jeśli reklama jest zbyt duża, jej wyrób może okazać się niemożliwy. W takich sytuacjach klientowi proponuje się totem najbliższy jego pierwotnym oczekiwaniom i proponuje na przykład rabat lub gratisową usługę dodatkową.

Oczywiście pełna dowolność panuje w materii tego, jaki graficzny kształt uzyska konkretny pylon. Można przyjść do wykonawcy z gotowymi plikami, na bazie których zostanie przygotowana oprawa graficzna totemu.

Obowiązują tutaj te same prawidła techniczne, o których napisaliśmy powyżej.