Naklejki reklamowe https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/5-naklejki-reklamowe Drukarnia Booklet Infolinie - klik

Wybierając przestrzenne litery lub dekoracje klienci wcale nie są skazani na styrodur. Pianka ta ma bez wątpienia wiele zalet, ale nie zawsze pasuje do charakteru miejsca, które ma promować i może estetycznie nie odpowiadać preferencjom zamawiającego.

Materiał jest w gruncie rzeczy kwestią wtórną, bo jeśli agencja dysponuje odpowiednim sprzętem jest w stanie przygotować szyld z wielu innych tworzyw. Bardzo dobrze sprawdza się PVC, które jest bardzo solidne i plastyczne.

Z uzyskaniem nawet skomplikowanych kształtów i form nie będzie żadnego problemu. Równie dobrze sprawdza się aluminium, które jest odporne na korozje i może być pomalowane na wysoki połysk.

Szalenie efektownie i elegancko wyglądają też nielakierowane elementy aluminiowe o szczotkowanej powierzchni. Restauracje, sklepy mięsne czy sklepy ze zdrową żywnością lubią stosować w wystroju materiały naturalne.

Dlatego sięgają z chęcią po drewno, które odpowiednio pomalowane i zaimpregnowane zrobi świetne wrażenie na konsumentach. Trzeba oczywiście pamiętać o oświetleniu.